چه موقع ، چه زمانی ، کِی میلیون دادگاه

چه موقع ، چه زمانی ، کِی: میلیون دادگاه رونالدو اسپانیا رونالدو رئال مادرید اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

تصاویر) + تعطیلات تابستانی «لجین عمران» مجری مشهور عرب در جزیره‌ی یونان (

به گزارش تابناک باتو، لجین عمران مجری و صورت مشهور رسانه های عربی، بخشی از تعطیلات تابستانی ۲۰۱۸ خود را در جزیره میکونوس یونان همراه با همکارش زن ..

ادامه مطلب

شاهزاده هری , از لیدی گاگا تا, چهره‌های مشهوری که از اختلال‌های روانی‌شان می‌گویند

سلبریتی های جهانی می خواهند تابوی حرف زدن از بیماری های معنوی و روانی را بشکنند. از لیدی گاگا گرفته تا میشل ویلیامز، کیتی پری، ماریا کری و شاهزاده هر..

ادامه مطلب

«هیس! پسرها گریه نمی‌کنند»داستانی شبیه به آنچه در مدرسه‌ای در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران افتاد دارد

سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ساخت فیلمی جلوگیری کرد که داستانی شبیه به آنچه در دبیرستان غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت شماری از دانش ..

ادامه مطلب

بازیگر «زورو» درگذشت

به گزارش ایسنا، «ورایتی» نوشت: «خولیو اسکار مچوسو» که در کنار «آنتونیو باندراس» و «کاترین زتاجونز» در فیلم «افسانه زورو» (۲۰۰۵) ایفای نقش کرد، در سن..

ادامه مطلب

تازه‌ترین آلبوم رضا یزدانی با عنوان درهم منتشر شد

تازه‌ترین آلبوم رضا یزدانی خواننده موسیقی پاپ کشورمان با عنوان «درهم» در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. تازه ترین آلبوم رضا یزدانی با عنوان درهم منتشر شد ع..

ادامه مطلب

بازیگر برنده اسکار تابعیت ایتالیایی گرفت

«کالین فرث»، بازیگر برنده اسکار انگلیسی بعد از خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا به باعث آنچه عدم اطمینان از شرایط کنونی خواند، تابعیت ایتالیایی پذیرفت.  ..

ادامه مطلب

فریادرس طبقه کارگر در سینما , کن لوچ

کن لوچ، کارگردان انگلیسی در آخرین فیلمش «من، دنیل بلیک» چنان تصویر مخوفی از انگلیس ارائه می‌کند که چندان با تصویر رویایی مطرح شده است از زندگی راحت و ..

ادامه مطلب