چه موقع ، چه زمانی ، کِی میلیون دادگاه

چه موقع ، چه زمانی ، کِی: میلیون دادگاه رونالدو اسپانیا رونالدو رئال مادرید اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

میان دو کشور ، پرده شیشه‌ای&quot، هشدار سفیر آمریکا راجع به &quot

سفیر چین در آمریکا هشدار داد، بعضی افراد در آمریکا در تلاش هستند که “پرده‌ای شیشه‌ای” را میان این دو کشور بکشند.  هشدار سفیر آمریکا راجع به..

ادامه مطلب

اعتراف رسمی اسرائیل به بمباران تاسیسات الخبیر سوریه در سال ۲۰۰۷

ارتش رژیم صهیونیستی رسما اعتراف کرد که تاسیسات هسته‌ای الخبیر سوریه را در سال ۲۰۰۷ بمباران کرده است. اعتراف رسمی اسرائیل به بمباران تاسیسات ..

ادامه مطلب

رسانه‌ها مقصر معروف شدن کتاب وولف &quot/ هستند ، دیوانه&quot، ترامپ

رئیس‌جمهوری آمریکا از نویسنده کتاب جنجالی “آتش و خشم: درون کاخ سفید ترامپ” انتقاد کرد و رسانه‌ها را مقصر قرار گرفتن این کتاب در کانون توجه دانست.&n..

ادامه مطلب

انتقال شاهزاده بن‌طلال به زندان مخوف «الحائر»

بارزترین شاهزاده بازداشت‌شده سعودی به اتهام فساد، که در هتل مجلل «ریتز کارلتون» در پایتخت به‌سر می‌بردند به زندان الحائر انتقال یافته شده است است. ..

ادامه مطلب

منع آمد و شد بهار آینده لغو می‌شود/ آمریکا با تصمیمش راجع به قدس خودش را منزوی کرد ، اردوغان

رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه اعلام کرد از بهار پیش‌رو منع آمد و شد که به دلایل امنیتی در بعضی از مناطق ترکیه اعمال شده است بود، لغو خواهد شد. وی هم..

ادامه مطلب

نمی‌توان به حزب‌الله اجازه داد خارج از چارچوب قانون فعالیت کند / الجبیر

وزیر خارجه سعودی با تکرار بیانات خود علیه حزب‌الله لبنان، بار دیگر خواستار خلع سلاح آن شد. الجبیر: نمی توان به حزب الله اجازه داد خارج از چار..

ادامه مطلب

سفر محرمانه ولیعهد عربستان به تل‌آویو

زمان زیادی از ادعاهای بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی مبنی بر اینکه روابط تل‌آویو با کشورهای عربی به سطحی بی‌سابقه رسیده، نمی‌گذرد که اطلاعات جد..

ادامه مطلب

دختر سفیر آمریکا به اسرائیل مهاجرت کرد

دختر دیوید فریدمن، سفیر آمریکا در رژیم صهیونیستی به اسرائیل مهاجرت کرده و شهروندی این رژیم را دریافت کرده است. دختر سفیر آمریکا به اسرائی..

ادامه مطلب

کره شمالی زندانی کانادایی را آزاد کرد

در پی اوج گرفتن تنش ها در شبه جزیره کره، کره شمالی یک زندانی کانادایی را به علت بیماری و بعد از بررسی های قضایی آزاد کرد.  کره شمالی زندان..

ادامه مطلب

با ترامپ هم‌عقیده‌ایم! / کرملین

کرملین اعلام کرد، با ترامپ راجع به خطرناک بودن کم کردن روابط بین روسیه و آمریکا موافقیم. کرملین: با ترامپ هم عقیده ایم! عبارات مهم : روسیه ..

ادامه مطلب