چه موقع ، چه زمانی ، کِی میلیون دادگاه

چه موقع ، چه زمانی ، کِی: میلیون دادگاه رونالدو اسپانیا رونالدو رئال مادرید اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

ابوبکر بغدادی دچار فوت بالینی شده است است

به گزارش ایسنا، یک منبع امنیتی عراق به شبکه سومریه نیوز گفت: ابوبکر بغدادی بعد از زخمی شدنش در حمله هوایی در سوریه دچار فوت بالینی شده است هست. این در حالی..

ادامه مطلب

تحریم های کره شمالی ادامه می یابد / وزیرخارجه

«مایک پمپئو» وزیر امورخارجه آمریکا گفت، رسیدن به توافق هسته‌ای با کره شمالی ممکن است به طول بینجامد و در این مدت تحریم‌ها همچنان به قوت خود ادامه خو..

ادامه مطلب

کره شمالی می‌تواند ویتنام را به عنوان الگو گزینش کند / پامپئو

وزیر خارجه آمریکا تاکید کرد که کره شمالی می‌تواند راه ویتنام را جهت اصلاح روابط با آمریکا برگزیند. پامپئو: کره شمالی می تواند ویتنام را به ..

ادامه مطلب

حمله مسلحانه به ستاد انتخاباتی حزب حاکم ترکیه 3 کشته و 8 زخمی برجای گذاشت

رسانه‌های ترکیه از کشته و زخمی شدن چندین نفر در حمله مسلحانه به ستاد انتخاباتی حزب عدالت و توسعه ترکیه در استان «اورفا» خبر دادند. حمله مسل..

ادامه مطلب

میان دو کشور ، پرده شیشه‌ای&quot، هشدار سفیر آمریکا راجع به &quot

سفیر چین در آمریکا هشدار داد، بعضی افراد در آمریکا در تلاش هستند که “پرده‌ای شیشه‌ای” را میان این دو کشور بکشند.  هشدار سفیر آمریکا راجع به..

ادامه مطلب

اعتراف رسمی اسرائیل به بمباران تاسیسات الخبیر سوریه در سال ۲۰۰۷

ارتش رژیم صهیونیستی رسما اعتراف کرد که تاسیسات هسته‌ای الخبیر سوریه را در سال ۲۰۰۷ بمباران کرده است. اعتراف رسمی اسرائیل به بمباران تاسیسات ..

ادامه مطلب

رسانه‌ها مقصر معروف شدن کتاب وولف &quot/ هستند ، دیوانه&quot، ترامپ

رئیس‌جمهوری آمریکا از نویسنده کتاب جنجالی “آتش و خشم: درون کاخ سفید ترامپ” انتقاد کرد و رسانه‌ها را مقصر قرار گرفتن این کتاب در کانون توجه دانست.&n..

ادامه مطلب

انتقال شاهزاده بن‌طلال به زندان مخوف «الحائر»

بارزترین شاهزاده بازداشت‌شده سعودی به اتهام فساد، که در هتل مجلل «ریتز کارلتون» در پایتخت به‌سر می‌بردند به زندان الحائر انتقال یافته شده است است. ..

ادامه مطلب

منع آمد و شد بهار آینده لغو می‌شود/ آمریکا با تصمیمش راجع به قدس خودش را منزوی کرد ، اردوغان

رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه اعلام کرد از بهار پیش‌رو منع آمد و شد که به دلایل امنیتی در بعضی از مناطق ترکیه اعمال شده است بود، لغو خواهد شد. وی هم..

ادامه مطلب

نمی‌توان به حزب‌الله اجازه داد خارج از چارچوب قانون فعالیت کند / الجبیر

وزیر خارجه سعودی با تکرار بیانات خود علیه حزب‌الله لبنان، بار دیگر خواستار خلع سلاح آن شد. الجبیر: نمی توان به حزب الله اجازه داد خارج از چار..

ادامه مطلب