چه موقع ، چه زمانی ، کِی میلیون دادگاه

چه موقع ، چه زمانی ، کِی: میلیون دادگاه رونالدو اسپانیا رونالدو رئال مادرید اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

سایر مناطق کشور پدیده هوا خاصی ندارد ، خیزش گرد و خاک در نیمه شرقی

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی گفت: طی سه روز آینده در زیاد مناطق کشور پدیده هوا خاصی وجود ندارد و تنها جهت نیمه شرقی کشور پدیده خیزش گرد..

ادامه مطلب

آب در اصفهان جیره‌بندی نمی شود / مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اصفهان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اصفهان گفت: به هیچ وجه دنبال جیره‌بندی آب در اصفهان نیستیم؛ آیا که معایب انجام این طرح بسیار زیاد از محاسن آن است. مدی..

ادامه مطلب

تلگرام به زودی وصل می‌شود

کاربران شبکه اجتماعی خبر رسان تلگرام در طول یک ساعت گذشته در کشور امکان دسترسی به خبر رسان تلگرام را از دست داده اند؛ امری که البته مدیر خبر رسان تلگرام آ..

ادامه مطلب

تصویر العمل نجفی به تذکر قاضی سراج راجع به شرکت بازرسی شهری

به گزارش ایلنا، ناصر سراج، مدیر شرکت بازرسی کل کشور چندی پیش اعلام کرد: شهرداری، سازمانی به نام شرکت بازرسی در زیر مجموعه خود ایجاد کرده که خلاف قانون است و به ..

ادامه مطلب

تکذیب عمدی بودن آتش سوزی ساختمان شرکت برق حرارتی پایتخت کشور عزیزمان ایران

شرکت برق حرارتی روز پنجشنبه منشتر شدن اطلاعیه ای اخبار مربوط به عمدی بودن آتش سوزی ساختمان شرکت برق حرارتی واقع در پایتخت کشور عزیزمان ایران را تکذیب..

ادامه مطلب

قطعنامه جلوگیری از ورود زباله پلاستیکی به اقیانوس‌ها امضا می‌شود

کشورهای عضو شرکت ملل متحد با امضای قطعنامه‌ای موافقت کرده‌اند که به موجب آن جلوی ورود زباله پلاستیکی به اقیانوس‌ها را بگیرند.  قطعن..

ادامه مطلب

طبق یک نظرسنجی15درصد آنها دنبال ازدواج سفید هستند ، آیا جوانها زندگی مجردی را گزینش می کنند؟

جوان هایی که زندگی مجردی را گزینش می کنند دو دسته هستند. آن ها که با وجود داشتن خانواده ترجیح ارزش این است که به تنهایی منزل ای اجاره کنند و زندگی مستقل را..

ادامه مطلب

اعلام نتیجه DNA حجاج مفقودشده در فاجعه‌ منا تا هفته آینده

رییس شرکت حج و زیارت گفت: آزمایش DNA خانواده‌های ۱۱ زائر مفقود شده است فاجعه منا انجام شده است و طبق بیانات وزارت حج و صحه عربستان، نتیجه حدودا یک هفته‌ی..

ادامه مطلب