چه موقع ، چه زمانی ، کِی میلیون دادگاه

چه موقع ، چه زمانی ، کِی: میلیون دادگاه رونالدو اسپانیا رونالدو رئال مادرید اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

تصویر العمل نجفی به تذکر قاضی سراج راجع به شرکت بازرسی شهری

به گزارش ایلنا، ناصر سراج، مدیر شرکت بازرسی کل کشور چندی پیش اعلام کرد: شهرداری، سازمانی به نام شرکت بازرسی در زیر مجموعه خود ایجاد کرده که خلاف قانون است و به ..

ادامه مطلب

پسرم پرخاشگر بود، او را کشتم

پدری که پسر پرخاشگرش را به قتل رسانده ‌است، در جلسه پیگیری به این پرونده در‌حالی‌که به‌شدت گریه می‌کرد مدعی شد از کارهای او خسته شده است ‌بود. پس..

ادامه مطلب

سیستم اداری کشور دزد پرور است / ولی داداشی

ولی داداشی، عضو کمیسیون اصل نود می‌گوید امروز بعضی از مسئولین کشور با این رفتارهای خود به دنبال ضربه زدن و ساقط کردن نظام هستند ولی مردم بی‌گناه، همچنا..

ادامه مطلب

مواد شوینده‌ به اندازه سیگار جهت ریه‌ها مضر هستند

کارشناسان نروژی هشدار دادند که استفاده از اسپری‌های شوینده‌ و پاک‌کننده همچون مصرف روزانه ۲۰ نخ سیگار جهت سلامت ریه‌ها ضرر دارد. مواد شوینده به..

ادامه مطلب

شورش بی‌دلیل

«در زمانه‌ای که همه می‌خواهند کلاه‌شان را سفت بچسبند تا باد نبردش و حتی غیرت و عدالت هم رانتی و باسمه‌ای و فیک شده، سر و کله علی کریمی، یک شورشی بی‌کله پید..

ادامه مطلب

افزایش حافظه با یک ایمپلنت مغزی

پژوهشگران آمریکایی در بررسی اخیر خود ادعا کردند می‌توان حافظه انسان را با استفاده از ایمپلنت مغزی زیاد کردن داد. افزایش حافظه با یک ایمپلنت..

ادامه مطلب

امشب آخرین مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت آزمون ارشد موسسات غیرانتفاعی

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور گفت: مهلت گزینش رشته تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۶ جهت موسسات و دانشگاه‌های غیرانتفاعی ساعت ۲۴ امشب آخر می‌پذیرد..

ادامه مطلب

کاویانپور برنامه ۹۰ را فتنه خواند!

همبازی سابق علی کریمی به حمایت از وی پرداخت و عادل فردوسی‌پور را به افشاگری ترساندن کرد. کاویانپور برنامه ۹۰ را فتنه خواند! عبارات مهم : ..

ادامه مطلب

تکذیب عمدی بودن آتش سوزی ساختمان شرکت برق حرارتی پایتخت کشور عزیزمان ایران

شرکت برق حرارتی روز پنجشنبه منشتر شدن اطلاعیه ای اخبار مربوط به عمدی بودن آتش سوزی ساختمان شرکت برق حرارتی واقع در پایتخت کشور عزیزمان ایران را تکذیب..

ادامه مطلب

دلار ۴۷۵۹ تومان ، زیاد کردن قیمت سکه در بازار آزاد

در صرافی‌ها امروز هر قطعه سکه طرح قدیم یک میلیون و ۵۳۱ هزار و سکه طرح تازه یک میلیون و ۴۸۴ هزار تومان به فروش رسید. زیاد کردن قیمت سکه در ب..

ادامه مطلب