چه موقع ، چه زمانی ، کِی میلیون دادگاه

چه موقع ، چه زمانی ، کِی: میلیون دادگاه رونالدو اسپانیا رونالدو رئال مادرید اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

بازیگر «زورو» درگذشت

به گزارش ایسنا، «ورایتی» نوشت: «خولیو اسکار مچوسو» که در کنار «آنتونیو باندراس» و «کاترین زتاجونز» در فیلم «افسانه زورو» (۲۰۰۵) ایفای نقش کرد، در سن..

ادامه مطلب

ماجرای درگیری دوجنسی‌ها با مرد بنزسوار

دوجنسی های متهم به قتل مرد ٤٥ساله در خیابان پاسداران صبح دیروز به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شدند. این دو متهم در برابر بازپرس مناف..

ادامه مطلب

تازه‌ترین آلبوم رضا یزدانی با عنوان درهم منتشر شد

تازه‌ترین آلبوم رضا یزدانی خواننده موسیقی پاپ کشورمان با عنوان «درهم» در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. تازه ترین آلبوم رضا یزدانی با عنوان درهم منتشر شد ع..

ادامه مطلب

نمی‌توان به حزب‌الله اجازه داد خارج از چارچوب قانون فعالیت کند / الجبیر

وزیر خارجه سعودی با تکرار بیانات خود علیه حزب‌الله لبنان، بار دیگر خواستار خلع سلاح آن شد. الجبیر: نمی توان به حزب الله اجازه داد خارج از چار..

ادامه مطلب

تصویر + تصویر العمل جالب زلاتان به افزایش سوئد به جام جهانی

ستاره سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال سوئد با منتشر کردن تصویری به افزایش تیمش به جام جهانی تصویر العمل نشان داد.  تصویر العمل جالب زلاتان به ..

ادامه مطلب

واکنش فدراسیون فوتبال به انتقادهای علی کریمی

فدراسیون فوتبال با رد بیانات علی کریمی مبنی بر اینکه جهت برطرف پرسشها مالی تیم ها سندسازی می شود، بیانه‌ای پنج بندی را صادر کرد. واکنش فدراسیون فوتبال ..

ادامه مطلب

بزرگتر از سعودی‌ها هم نتوانستند علیه ملت کشور عزیزمان ایران کاری از پیش ببرند/

رئیس‌جمهور با تأکید بر اینکه حضور باشکوه و میلیونی مردم در مراسم اربعین حسینی خبر جدی به همه آنهایی است که تفکرات نادرست و بعضاً توطئه‌آمیزی را در من..

ادامه مطلب

طبق یک نظرسنجی15درصد آنها دنبال ازدواج سفید هستند ، آیا جوانها زندگی مجردی را گزینش می کنند؟

جوان هایی که زندگی مجردی را گزینش می کنند دو دسته هستند. آن ها که با وجود داشتن خانواده ترجیح ارزش این است که به تنهایی منزل ای اجاره کنند و زندگی مستقل را..

ادامه مطلب