چه موقع ، چه زمانی ، کِی میلیون دادگاه

چه موقع ، چه زمانی ، کِی: میلیون دادگاه رونالدو اسپانیا رونالدو رئال مادرید اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دلار سه هزار و 907 تومان ، قیمت سکه طرح قدیم کم کردن یافت

سکه طرح قدیم یک میلیون و 244 هزار و 900 تومان و سکه طرح تازه یک میلیون و 214 هزار تومان به فروش رسید.  قیمت سکه طرح قدیم کم کردن یافت..

ادامه مطلب

بازیگر برنده اسکار تابعیت ایتالیایی گرفت

«کالین فرث»، بازیگر برنده اسکار انگلیسی بعد از خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا به باعث آنچه عدم اطمینان از شرایط کنونی خواند، تابعیت ایتالیایی پذیرفت.  ..

ادامه مطلب

هافبک پرسپولیس به زودی به دبی می‌رود ، نوراللهی مجوز خروج از کشور گرفت

به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام وزارت ورزش و جوانان، مجوز خروج احمد نوراللهی جهت همراهی تیم پرسپولیس در دبی و بازی برابر الهلال عربستان صادر شد. ن..

ادامه مطلب

پس‌لرزه‌های آزمایش هسته‌ای کره شمالی در بازار ارز

دلار در برابر اکثر ارزهای نوظهور تضعیف شد. سخنان مقامات فدرال رزرو و کم کردن احتمال زیاد کردن قیمت بهره کلیدی تا آخر سال میلادی و زیاد کردن تنش‌های سی..

ادامه مطلب

قتل در زابل دستگیری در گلستان

کاراگاهان پلیس اگاهی با انجام کار اطلاعاتی گسترده، قاتل فراری که بعد از ارتکاب قتل در شهرستان زابل به استان گلستان متواری شده است بود را شناسایی و دست..

ادامه مطلب

سفر محرمانه ولیعهد عربستان به تل‌آویو

زمان زیادی از ادعاهای بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی مبنی بر اینکه روابط تل‌آویو با کشورهای عربی به سطحی بی‌سابقه رسیده، نمی‌گذرد که اطلاعات جد..

ادامه مطلب

محصولات تراریخته سرطان زا هستند یا نه؟

موضع قاطع مدیر شرکت حفاظت محیط زیست در دفاع از علم و فناوری، با آگاهی از تکالیف قانونی و اسناد بالادستی کشور و در همراهی با اجماع نظر جامعه دانشگاهی و مراج..

ادامه مطلب

اعلام نتیجه DNA حجاج مفقودشده در فاجعه‌ منا تا هفته آینده

رییس شرکت حج و زیارت گفت: آزمایش DNA خانواده‌های ۱۱ زائر مفقود شده است فاجعه منا انجام شده است و طبق بیانات وزارت حج و صحه عربستان، نتیجه حدودا یک هفته‌ی..

ادامه مطلب