چه موقع ، چه زمانی ، کِی میلیون دادگاه

چه موقع ، چه زمانی ، کِی: میلیون دادگاه رونالدو اسپانیا رونالدو رئال مادرید اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

روحانی تلاش کرد که سایر قوا را در کنار خود داشته باشد

یک عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با بیان اینکه رئیس‌جمهور تلاش می کند که سایر قوا را در کنار دولت قرار بدهد، گفت: پرسشها کشور زیاد است و قوه مجریه ب..

ادامه مطلب

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

از باخت ۶ بر ۲ برابر کشور عزیزمان ایران درس گرفتم/ این بار ما باید پیروز شویم

سرمربی تیم ملی کره جنوبی تاکید کرد که فوتبالی نتیجه‌گرا برابر کشور عزیزمان ایران به نمایش خواهد گذاشت تا طلسم پیروز نشدن این کشور برابر کشور عزیزمان..

ادامه مطلب

دختر سفیر آمریکا به اسرائیل مهاجرت کرد

دختر دیوید فریدمن، سفیر آمریکا در رژیم صهیونیستی به اسرائیل مهاجرت کرده و شهروندی این رژیم را دریافت کرده است. دختر سفیر آمریکا به اسرائی..

ادامه مطلب

سیاست توکیو در برابر کشور عزیزمان ایران بر پیشبرد همه‌جانبه روابط استوار است / وزیر خارجه ژاپن

وزیر امور خارجه ژاپن در دیدار با معاون وزیر امور خارجه کشور عزیزمان ایران در توکیو گفت که سیاست ژاپن در برابر کشور عزیزمان ایران بر پیشبرد همه جانبه ..

ادامه مطلب

کره شمالی زندانی کانادایی را آزاد کرد

در پی اوج گرفتن تنش ها در شبه جزیره کره، کره شمالی یک زندانی کانادایی را به علت بیماری و بعد از بررسی های قضایی آزاد کرد.  کره شمالی زندان..

ادامه مطلب

با ترامپ هم‌عقیده‌ایم! / کرملین

کرملین اعلام کرد، با ترامپ راجع به خطرناک بودن کم کردن روابط بین روسیه و آمریکا موافقیم. کرملین: با ترامپ هم عقیده ایم! عبارات مهم : روسیه ..

ادامه مطلب

تشکل‌های دانشجویی از معرفی خاکی صدیق جهت وزارت علوم راضی هستند ،

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به گزینه‌های پیشنهادی جهت دو وزارتخانه علوم و آموزش و پرورش تاکید کرد که هر دو وزیر پیشنهادی گرایش اصلاح‌ط..

ادامه مطلب