چه موقع ، چه زمانی ، کِی میلیون دادگاه

چه موقع ، چه زمانی ، کِی: میلیون دادگاه رونالدو اسپانیا رونالدو رئال مادرید اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز تصاویر ویژه روز طلا ارزان‌تر می‌شود

اکثر کارشناسان وال استریت و سرمایه گذاران در نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز نسبت به روند قیمت طلا در هفته جاری نظر منفی داشتند. 

طلا ارزان‌تر می‌شود

طلا ارزان تر می شود

عبارات مهم : بازار

اکثر کارشناسان وال استریت و سرمایه گذاران در نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز نسبت به روند قیمت طلا در هفته جاری نظر منفی داشتند.

به گزارش ایسنا، اکثر تحلیلگران و معامله گرانی که در این نظرسنجی شرکت کردند، به دو عامل مهم در آینده نگری خود جهت کم کردن قیمت طلا اشاره کردند که مشمول بر آمار اشتغال نیرومند آمریکا و آماده شدن رییس جمهور آمریکا جهت دیدار با رهبر کره جنوبی جهت حل بن بست اطراف برنامه تسلیحات هسته ای کره شمالی بودند.

آمار وزارت کار آمریکا روز جمعه نشان داد اقتصاد این کشور ۳۱۳ هزار شغل غیرکشاورزی در فوریه ایجاد کرده که بالاتر از ۲۰۰ هزار شغل تازه آینده نگری شده است از سوی اقتصاددانان بود. آمار اشتغال نیرومند زمینه را جهت زیاد کردن قیمت های بهره آمریکا در ماه میلادی جاری مساعد می کند.

طلا ارزان‌تر می‌شود

از میان ۱۷ کارشناس بازار که در نظرسنجی طلای وال استریت شرکت کردند، ۱۱ نفر یا ۶۵ درصد کم کردن قیمت طلا و ۲ نفر یا ۱۲ درصد زیاد کردن قیمت این فلز ارزشمند را آینده نگری کردند در حالیکه ۴ نفر یا ۲۴ درصد نسبت به روند قیمت طلا در هفته جاری نظری نداشتند.

در این بین، از ۶۶۳ سرمایه گذاری که در نظرسنجی آنلاین کیتکونیوز شرکت کردند، ۳۱۴ نفر یا ۴۷ درصد نسبت به زیاد کردن قیمت ها در هفته جاری بدبین بودند و در مقابل، ۲۷۰ نفر یا ۴۱ درصد زیاد کردن قیمت ها را آینده نگری کردند و ۷۹ نفر یا ۱۲ درصد نیز نظری نداشتند.

اکثر کارشناسان وال استریت و سرمایه گذاران در نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز نسبت به روند قیمت طلا در هفته جاری نظر منفی داشتند. 

برای هفته گذشته، ۶۷ درصد از کارشناسان وال استریت و ۵۰ درصد از سرمایه گذاران نسبت به روند قیمت طلا خوش بین بودند. هر اونس طلا جهت تحویل در آوریل در معاملات روز جمعه بازار آمریکا با ۲.۳۰ دلار یا ۰.۲ درصد افزایش، در ۱۳۲۴ دلار بسته شد و جهت کل هفته ۶۰ سنت یا حدود ۰.۰۵ درصد رشد قیمت نشان داد.

کوین گریدی، رییس شرکت فونیکس فیوچرز با ابراز بدبینی نسبت به رشد قیمت طلا در هفته جاری گفت: آمار نیرومند اشتغال، زیاد کردن قیمت های بهره آمریکا در مارس را قطعی می کند. ما همچنان اخبار مثبت از کره شمالی را ملاحظه کردیم که قیمت طلا را با فشارهای کاهشی روبرو کرد.

فیلیپ فلاین، تحلیلگر ارشد بازار در شرکت پرایس فیوچرز نیز با توجه به خروج بعضی از سرمایه گذاران از بازار طلا به بازارهایی مانند سهام، کم کردن زیاد قیمت طلا در هفته جاری را آینده نگری کرد با این همه خاطرنشان کرد به علت نگرانی های تورمی قیمت این فلز ارزشمند افت چشمگیری نخواهد داشت.

طلا ارزان‌تر می‌شود

کالین سیژینسکی، استراتژیست ارشد بازار در شرکت “ولث منیجمنت” نیز به کیتکونیوز گفت: از وقت اعلام دیدار میان رییس جمهور آمریکا و رهبر کره شمالی، سرمایه از دارایی های مطمئن مانند ین ژاپن خارج شده است هست. بعلاوه آمار اشتغال مطلوب آمریکا با پشتیبانی از ارشد دلار، بانک مرکزی این کشور را وادار خواهد کرد جهت زیاد کردن قیمت های بهره دست بکار شود.

واژه های کلیدی: بازار | اشتغال | آمریکا | سرمایه گذار | سرمایه گذاری | تصاویر خاص روز

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs