چه موقع ، چه زمانی ، کِی میلیون دادگاه

چه موقع ، چه زمانی ، کِی: میلیون دادگاه رونالدو اسپانیا رونالدو رئال مادرید اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری شاهزاده هری , از لیدی گاگا تا, چهره‌های مشهوری که از اختلال‌های روانی‌شان می‌گویند

سلبریتی های جهانی می خواهند تابوی حرف زدن از بیماری های معنوی و روانی را بشکنند. از لیدی گاگا گرفته تا میشل ویلیامز، کیتی پری، ماریا کری و شاهزاده هری حالا هر

شاهزاده هری , از لیدی گاگا تا, چهره‌های مشهوری که از اختلال‌های روانی‌شان می‌گویند

اشخاص مشهوری که از اختلال های روانی ارزش می گویند؛ از لیدی گاگا تا؛ شاهزاده هری

عبارات مهم : بیماری

سلبریتی های جهانی می خواهند تابوی حرف زدن از بیماری های معنوی و روانی را بشکنند. از لیدی گاگا گرفته تا میشل ویلیامز، کیتی پری، ماریا کری و شاهزاده هری حالا هر کدام نوبت به نوبت راجع به رازهای مگوی ارزش می گویند و اختلال های روانی. «میشل ویلیامز»، خواننده ۳۷ ساله گروه مشهور «دستینیز چایلد» به تازگی در پیج اینستاگرام راجع به مشکلاتی نوشته که سال ها با آن روبه رو بوده و حتی از یک گروه متخصص هم درخواست کمک کرده هست. دلایل افسردگی و اختلالات روانی متفاوت هست، یکی از شکست عاطفی دچار مسئله می شود و دیگری با بحران شخصیت.

کیتی پری یکی از آنهایی است که تصویر العمل مخاطبان به آلبوم «شاهد» جدیدش باعث افسردگی اش شده است هست. نفر بعدی فرانسیس بین کوبین، دختر «کرت کوبین» نوازنده گیتار و بنیانگذار گروه راک «نیروانا» است که ۲۴ سال بعد از خودکشی پدرش در مورد تابوی بیماری معنوی در آمریکا صحبت کرد. لیدی گاگا شخص دیگری بود که دو سال قبل با نوشتن نامه ای پرده از مشکلاتی معنوی خود و بیماری «پی تی اس دی» یا استرس بعد از سانحه برداشت.

همچنین در بهار سال ۲۰۱۸، «مارایا کری» خواننده مشهور آمریکایی اعلام کرد که از سال ۲۰۰۱ با اختلال دوقطبی دست به گریبان هست، ولی درمان هایش نتیجه مثبت داشته و احساس بهتری می کند. از دیگر اشخاص مشهوری که دراین باره حرف زده، شاهزاده هری بریتانیاست که گفته به دنبال فوت مادرش در سال ۱۹۹۷ و در طول ٢٠ سال بعد از آن، بارها تا مرز جنون رفته است و تنها با روانکاری توانسته با این پرسشها کنار بیاید.

شاهزاده هری , از لیدی گاگا تا, چهره‌های مشهوری که از اختلال‌های روانی‌شان می‌گویند

روزنامه شهروند

واژه های کلیدی: بیماری | افسردگی | خواننده | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs